Календар подій

Триває конкурс художніх романів «Кохання і Місто»

Платформа «Litnet» та видавництво «Клуб сімейного дозвілля» проводить конкурс на найкращий сучасний художній роман, у якому йдеться про життя головної героїні у великому українському місті.

Які твори приймаються на конкурс «Кохання і Місто»

Обов’язковою є присутність любовної лінії в сюжеті твору та драматична історія життя й кохання. Можливі деякі елементи інших жанрів у творі, але не фантастики, фентезі, еротики, містики чи жахів. На конкурс приймаються тільки твори реалістичної спрямованості.

 

Твір не повинен мати вікового обмеження 18+. Це повинен бути оригінальний твір (не фанфік), та не переклад. Твір не повинен бути десь раніше повністю опублікованим (ні в електронному вигляді, ні в паперовому, ні як аудіокнига). Твори не повинні порушувати правила Litnet та законодавство України.

 

Важливо, щоби з анотації до роману, який ви подаєте на конкурс, було чітко зрозуміло, що він відповідає описаному вище напрямку. Якщо анотація не дає це зрозуміти, то книжка буде відхилена модератором. Гарна анотація може збільшити популярність твору. Будь ласка, не додавайте на конкурс твори, які не відповідають вимогам конкурсу. Також до конкурсу допускаються твори, написані в співавторстві (не більшого одного співавтора). Такий автор має бути зазначений співавтором на Litnet.

Розмір тексту

У конкурсі беруть участь романи обсягом від 400 000 до 600 000 знаків.

Обмеження

У момент подачі заявки на конкурс розмір твору, опублікованого на Litnet або інших Інтернет-ресурсах, не повинен бути більшим за 120 тисяч знаків. Твір має бути вперше опублікованим на Litnet та інших Інтернет-ресурсах не раніше 01.11.2019. Упродовж і після закінчення публікації твору на конкурсі автор зобов’язується не публікувати твір на інших ресурсах обсягом понад 120 тис. зн. Твори, які порушили це правило, будуть видалятися з конкурсу, за винятком випадків, коли текст після публікації твору в конкурсі потрапив на сторонні ресурси без відома автора, якщо автор зможе довести це.

Для участі в конкурсі необхідно:

  • бути зареєстрованим на порталі Litnet;
  • якщо твір ще не опублікований на Litnet, то опублікувати частину свого твору обсягом не менше 40 тисяч знаків із пробілами;
  • зайти на сторінку конкурсу на Litnet і додати свій твір до конкурсу. Один автор може подати на конкурс не більше 2 творів;
  • після проходження модерації ваше твір з’явиться в стрічці конкурсу. Модерація може зайняти до п’яти днів.

 

Конкурс «Кохання і Місто» стартує 02.01.2020 року і триватиме до 30.06.2020 року. Переможці будуть оголошені протягом 31.07.2020 року. Відбір книжки для видання буде проводитися впродовж усього конкурсу, а не тільки по завершенню.

 

Більше детально про всі умови конкурсу і вимоги до творів ви можете прочитати на сторінці конкурсу, натиснувши на кнопку «Правила конкурсу».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект