Календар подій

Триває конкурс на безкоштовний стенд у Франкфурті

Франкфуртська книжкова виставка надає безкоштовні стенди площею 8 квадратних метрів двом експонентам – міжнародному та німецькомовному. 

Заявки на отримання безкоштовного стенду можуть подавати видавці, розробники ігор, ілюстратори, блогери, фотографи та виробники інших типів творчого контенту. У заявці потрібно відповісти на три запитання:

  • чому ви потрібні виставці як експонент?
  • як ви будете просувати свій стенд до виставки?
  • як ви будете привертати увагу до свого стенду?

 

Подати заявку

Довідка

Франкфуртська книжкова виставка — найважливіший у світі міжнародний торговий майданчик для всіх видів контенту, а також значний соціальний та культурний захід. Виставка залучає фахівців із понад 100 країн, сотні тисяч відвідувачів та десятки тисяч журналістів та блогерів.

 

Захід має на меті бути найголовнішою бізнесовою подією для видавців, інформуючи їх про світові тенденції у книговиданні, даючи можливість контактувати з гравцями ринку і, перш за все, допомагаючи їм застосовувати інноваційні бізнес-моделі у книжковій та медійній індустрії. Окрім того, організатори запевняють, що Франкфуртська книжкова виставка — це ще й одна з найважливіших у світі платформ для обговорення суспільно-політичних проблем та діалогу між людьми з різними поглядами.

 

Читайте також: Сенцов, Жадан, Шиян та 140 м² України у Франкфурті

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект