Календар подій

Триває приймання заявок на конкурс «АНТИТВІР-2024»

Книжковий Арсенал запрошує підлітків взяти участь у проєкті «Антитвір-2024» і отримати можливість стати одним із авторів/ок друкованої збірки творів.

Антитвір — проєкт для підлітків 8–11 класів, які пишуть, ілюструють та/ або малюють твори, керуючись нестандартними підходами. Проєкт традиційно проводиться в межах Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

 

Тема Антитвору-2024 — «Обережно, крихке!».

 

«Твій досвід взаємодії з крихкими речами, істотами, світами та крихким_ою собою — важливий і цікавий. Він показує, що нас оминуло скамʼяніння душі, ми все ще живі, чутливі, попри жорсткі зовнішні обставини. Цей досвід вартий того, щоб зафіксувати його і обережно показати світові на відкритих долонях, як прекрасну квітку», – зазначають організатори.

 

Докладніше про тему проєкту за посиланням.

 

Створюючи твір, пропонують поміркувати над:

 

  • мʼякою силою вразливості та яку роль вона може зіграти у житті;
  • крихкістю як живих істот, так і речей;
  • власним досвідом переживання вразливості, крихкості та чутливості.

Щоб взяти участь у проєкті «Антитвір-2024», потрібно:

 

  • навчатися у 8–11 класі;
  • прикріпити антитвір до гугл-форми.

 

Текст має бути українською або англійською мовою, до 15 тисяч знаків з пробілами у форматі pdf. Зображення має бути у форматі jpeg. Ви можете надсилати лише текст, ілюстрацію, або ілюстрований текст. До розгляду береться лише одна робота.

Дедлайн — 14 квітня, 23:59. Після технічного відбору робіт (перевірка на відповідність мови, обсягів тексту, формату зображення) твори будуть опубліковані на сайті Книжкового Арсеналу. 20 учасників проєкту буде відібрано до участі у створенні друкованої збірки творів, яка буде надрукована англійською та українською мовами.

 

 

Також проєкт передбачає освітню програму, яка відбудеться у квітні. Програма складається з серії онлайн воркшопів від фахівців/-чинь з креативного письма, письменників/-ць, ілюстраторів/-ок.

 

Проєкт організовується у співпраці з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу». Проєкт підтримується Фондом «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії, Швеції.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект