Календар подій

Триває виставка «Поезія та перформанс. Східноєвропейська перспектива»

У Центрі сучасної культури у Дніпрі триває міжнародна виставка «Поезія та перформанс. Східноєвропейська перспектива».

 

«Поезія та перформанс. Східноєвропейська перспектива» поєднує голоси поетів та митців другої половини ХХ століття та сучасних українських представників поетичних та перформативних практик. Виставка торкається тем цензурованості мови, її підпорядкуванню ідеологіям та політикам, крихкості та вразливості перед різними соціокультурними трансформаціями, як у минулому, так і сьогодні.

 

Підготовка до цієї виставки розпочалася у 2019 році та відчула на собі вплив пандемії. Попри тривалі труднощі, організаторам вдалося перевезти наявну виставку «Поезія та перформанс: східноєвропейська перспектива» зі Швейцарії до Дніпра і вибрати добірку сучасних українських творів.

 

Експозиція складається з текстів, інтерактивних об’єктів, аудіо та відеозаписів, плівок та інсталяцій, що документують перформанси.

 

Куратори виставки: ​​Сабін Хенсґен, Томаш Ґланц, Юрі Бірте Андерсон, Катерина Русецька. Спільно з Ярославом Футимським.

 

Виставка створена у співпраці з Центром сучасної культури у Дніпрі, громадською організацією Культура Медіальна, галереєю Артсвіт, Цюрихським університетом, Європейською дослідницькою радою, Департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради та програмою Культурна столиця.

 

Експозиція триватиме до 12 лютого. Вхід вільний та відбуватиметься згідно з актуальними карантинними обмеженнями.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект