Календар подій

Триває збір для поповнення фондів бібліотек Харкова

Видавництво «Ранок» у співпраці з Благодійним фондом BGV, мережею книгарень «Книголенд» та громадською організацією «Ла Страда-Україна» оголосили про старт благодійної акції «Прокачай бібліотеки Харкова!».

Мета ініціативи — зібрати 150 тисяч гривень, на які буде закуплено українські книги для дев’яти бібліотек міста Харків.

 

Чому важливо долучитися?

 

Сьогодні українські бібліотеки потерпають від нестачі сучасної української літератури. Після очищення фондів від російськомовних книг, полиці книгозбірень спустіли. Як наслідок, через брак літератури, бібліотеки поступово занепадають та втрачають своїх читачів. Водночас попит на якісну сучасну українську літературу лише зростає.Аби підтримувати інтерес та любов українців до рідного слова, літератури та авторів, бібліотеки мають виконувати функцію культурно-просвітницьких просторів. Стати надійним плечем для книгозбірень може кожен, задонативши на збір.

Як виграти призи?

Розіграші крутих лотів за донат на збір для бібліотек відбувається в соцмережі Інстаграм на офіційних сторінках організаторів. Щотижня пропонується новий лот, який можна виграти за фіксований внесок. Деталі тут.


Також долучитися до поповнення бібліотек Харкова українськими книгами можна, придбавши за вільний внесок у книгарнях «Книголенд» в Києві, Харкові, Чернігові, Дніпрі, Львові, Хмельницькому та Одесі «антистресового друга» — буклет, який допоможе знизити тривогу та відновити рівновагу.Посилання на збір.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект