бібліотека

Триває збір коштів на літню читальню в Одесі

29.01.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На краудфандинговій платформі «Мой город» збирають кошти на модернізацію літнього читального залу «Litera» в Одесі. Про це повідомляється на Facebook-сторінці 4City.

 

Проект літнього читального залу «Litera» у межах Одеської національної наукової бібліотеки був презентований у травні 2018 року під час ХІХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».

 

 

За словами творців проекту, відкритий громадський простір, розташований у літньому дворику бібліотеки, надав можливість відвідувачам безоплатно ознайомитися з поточними періодичними виданнями, з широким спектром нових газет та журналів, скористатися Wi-Fi, взяти участь у буккросингу тощо.

 

«Результати першого сезону роботи залу продемонстрували високий рівень зацікавленості читачів і перспективність проекту», — зазначають організатори читальні.

 

 

Відтак команда вирішила удосконалити і модернізувати літню читальню.

 

За підтримки краудфандингової платформи «Мой город», у співпраці бібліотекарів та архітекторки Марії Смірнової, було розроблено сучасне бачення організації читального простору, яке передбачає обладнання сонцезахисного навісу з місцями для столиків та книжкових полиць.

 

 

«Безумовно, відкритий громадський простір літнього читального залу дозволить урізноманітнити літнє дозвілля жителів Одеси та гостей міста, збагатити інформаційний кругозір різних вікових категорій.

 

У перспективі у літній залі можна буде проводити літературні вечори, презентації, дискусійній клуби тощо. Для найменших відвідувачів планується організувати дитячий куточок, де можна буде читати, грати в настільні ігри та малювати», — запевняють організатори.

 

 

Одеська національна наукова бібліотека — найстаріша публічна книгозбірня України, провідний науково-інформаційний та культурно-просвітницький центр, всесвітньо відомий своїми унікальними фондами.

 

Підтримати проект літнього читального залу для одеситів і гостей міста «LITERA» можна за посиланням.

 

Також читайте про те, як працює перша онлайн-бібліотека для людей з вадами зору в Україні.