освіта

Цьогоріч учні 4-их та 9-их класів звільняються від підсумкової атестації

01.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Від написання Державної підсумкової атестації звільняються учні, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 році. Про це повідомило Міністерство освіти на науки України. 

«Через ситуацію в Україні, яка потерпає від брутальної, відкритої та широкомасштабної агресії Російської Федерації, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ, яким звільнено від проходження Державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році», – зазначається у  повідомленні.

 

«Такі дії вимушені, адже головне сьогодні – це збереження здоров’я  та життя учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану», – зауважив Сергій Шкарлет.

 

Раніше через вторгнення РФ в Україну МОН оприлюднило лист з рекомендацією щодо припинення освітнього процесу в усіх закладах освіти та оголошення канікул на два тижні.

 

Також у Міністерстві зазначили, що категорично забороняється відправляти педагогічних працівників у відпустку без збереження заробітної плати у зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні.

 

Читайте також:  Російські вчителі отримали методички про те, як пояснювати школярам війну проти України