Календар подій

«Твоя поетична листівка» шукає авторів та ілюстраторів

Проєкт «Твоя поетична листівка» шукає авторів та ілюстраторів.  

 

Умови участі для авторів:

  • Надсилайте 3 поезії або короткі уривки прози (не більше 3-5 коротких речень, без обмеження у темі) на пошту vertolasveta@gmail.com із заголовком «Твоя поетична листівка» до 16 січня. Назва файлу – ваше прізвище, а на першій сторінці зазначайте ПІБ, номер телефону, електронну пошту, а також посилання на ваші сторінки у соціальних мережах.
  • Якщо вашу поезію обере один із ілюстраторів та створить до неї роботу – вона буде опублікована разом із іншими віршами у комплекті листівок. Про результати відбору ви дізнаєтеся тоді, коли до вашої листівки буде створена ілюстрація.

 

Умови участі для ілюстраторів:

  • Надсилайте приклади ваших робіт на електронну адресу: vertolasveta@gmail.com із темою «Твоя поетична листівка» до 16 січня. У листі зазначайте ПІБ, номер телефону, електронну пошту, а також посилання на соціальні мережі.
  • Після 16 січня я організатори надішлють вам файл з усіма текстами учасників-авторів. Ви зможете обрати ті тексти, що припали вам до душі, та створити до них ілюстрації. Дедлайн на створення ілюстрації – 30 січня.

 

Видання комплекту листівок здійснюється власним коштом (тобто ілюстратори та автори самі оплачують друк та обирають, яку кількість листівок замовити. Мінімальне замовлення – 20 власних листівок та оплата верстки).

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект