Readeat

Тиждень відзначився відкриттям двох книгарень у Києві

19.05.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Києві відкрили книжковий куток книгарні Readeat із касою самообслуговування, а також другу локацію книжкової мережі book.ua на Нивках.

Експериментальний проєкт «Книжковий куток Readeat» передбачає книжкові полиці з асортиментом близько 1200 найменувань і відсутність консультантів чи охорони — лише книжки й каса самообслуговування. Перший такий куток уже працює у Київській школі державного управління за адресою вулиця Добровольчих батальйонів, 10.

 

У новому книжковому кутку представлені 46 видавництв — від художньої літератури до хобі й дозвілля. Найбільше книжок — у категоріях «Бізнес і саморозвиток», «Історія» та «Психологія». 

 

 

Простір облаштований у форматі бібліотеки. Книжку можна самостійно обрати й оплатити через термінал.

 

«Одним із ключових факторів, що впливають на національний рівень читання, є доступність книги. Коли люди опиняються в книжковому просторі, походять біля полиць, то так чи інакше руки тягнуться до книжок. Чим більше книгарень, тим вищий рівень читання. Успіх такого формату мають гарантувати низька собівартість, бо відсутні витрати на заробітну плату консультантів, і активна спільнота школи», — зазначив засновник книгарні Readeat Дмитро Феліксов. 

 

 

Крім того, відкрили нову книгарню book.uа у ЖК Файна Таун за адресою вулиця Салютна, 2 біля метро Нивки.

 

«Це місце, в яке ми вклали всю свою душу, і щиро сподіваємося, що ви це відчуєте», — зазначив засновник книгарні book.uа Іван Богдан, який раніше був співзасновником Yakaboo.

 

 

На відкриття книгарні прийшло багато людей, щоб почитати книжки, поспілкуватися і випити кави. Також відбувся святковий виступ українського скрипаля Василя Попадюка.

 

 

Як повідомлялося, наприкінці 2023 року на Золотих воротах розпочала роботу книгарня-кав’ярня book.ua, яка започаткувала нову мережу книжкових магазинів.

 

Читайте також: Привіт, Кеп, або 20 найкращих відповідей власнику Readeat від видавців і культменеджерів

 

Чільне фото: колаж Читомо
Фото: Readeat, book.uа