російські книжки

У 2020-му в Україну офіційно дозволили ввозити ще майже 3 тисячі назв російських книжок

02.01.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У 2020 році Держкомтелерадіо дозволив ввезення в Україну 2 тис. 962 найменувань російської видавничої продукції. Про це повідомляється на сайті відомства.

 

Згідно з реєстром, 2020-го року дозвіл надано на ввезення понад 18,3 млн примірників книжок. Це, переважно, перекладені російською тексти іноземних авторів.

 

На сьогодні в реєстрі видавничої продукції РФ, дозволеної до ввезення і розповсюдження на території України, розміщеному на сайті Держкомтелерадіо, містяться 17 тис. 680 видань.

 

З повним переліком можна ознайомитися за посиланням.

 

Нагадаємо, 2018 року відомство дозволило ввезення в Україну майже 14,5 тис. російських книжок, а у 2019-му – 4,3 тис.

 

У 2020 році було заборонено ввезення з Росії шести книжок через пропаганду держави-агресора і комуністичного тоталітарного режиму та його символіки, а також не рекомендовано до ввозу 18 російських видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України.

 

Як повідомляло Читомо, у 2020 році Держкомтелерадіо вніс до переліку видань, які не рекомендують для ввезення в Україну, книжку «Кримська весна: до і після. Історія з перших вуст» депутатки Держдуми Росії від анексованого Криму, колишньої російської прокурорки півострова Наталії Поклонської.