Календар подій

вечір лячних історій

31.10

Вінниця

18:00 Книгарня «Є», вул. Соборна, 89

У книгарні проведуть вечір лячних історій

На день химер книгарня відчинить свої двері для всіх, хто не боїться лячних історій у напівтемряві! Цього вечора при світлі ліхтариків автори та друзі видавництва «Дім Химер» зберуться в символічне коло й оповідатимуть страшні казки. 

Також у рамках «Вечора лячних історій» презентуємо гуртові збірки оповідань «Вбивство на вулиці…» та «Львів. Доза. Порно» (видавництво «Дім Химер»)

 

«Вбивство на вулиці…» — це сімнадцять моторошних оповідань, ретельно відібраних у рамках літературного конкурсу інтернет-журналу «Стос». Сімнадцять сучасних українських авторів горору, кожен з яких по-своєму цікавий і неповторний на тлі інших. І Едґар По у вишиванці на обкладинці — як темний гуру наших молодих письменників, що ступили на шлях нової готичної прози, детективного нуару, містики та жахів. А на останніх сторінках — атмосферний прикінцевий бонус — оповідання організаторки конкурсу й редакторки видання Аліси Гаврильченко «Заплановане вбивство: як усе починалось». Тож розгорніть цю книгу, нехай усе розпочнеться. 

 

«Львів. Доза. Порно» — найогидніша та наймерзенніша збірка оповідань, яку тільки можна уявити! Хутко поверни її на полицю книгарні, звідки взяв, доки ніхто не бачить. Якщо ж ти вже купив або вкрав її та несеш додому, аби ввечері усамітнитися з цими брудними і сороміцькими історіями, то знай — тебе очікує тріпова подорож темними й смердючими закапелками чарівного вдень, проте незбагненного вночі міста Лева, де зачаїлися збочені вар’яти та вкрай підступні пісюнкові злодії, всілякі лярви та курви, лихварі-людожери та сміттярі-безхатьки… І їм кортить почастувати тебе аж ніяк не філіжанкою запашної кави з пляцками-марципанами-чоколядами. Це зовсім інший, потаємний та нечемний Львів, який не показують туристам і про який ніколи не напишуть у пристойній книжці.

 

Чи готовий ти скуштувати його сумнівних смаколиків?

 

Оповідачі:  Микола Палига, Сергій Рибчинський, Влад Сорд, Володимир Мінін, Поліна Кулакова, Тіна Гальянова, Олена Одинока, Дмитро Вахнін, Володимир Кузнєцов, Ксенія Циганчук,  Андрій Почапський та інші.

 

Починає і модерує Євген Лір.

 

Вхід вільний… для всіх, хто не боїться темряви й моторошних казок.

 

Подія на фейсбуці

 

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект