Календар подій

У Києві говоритимуть про досвіди написання щоденників війни

Читомо запрошує на першу офлайн подію у цьому році — «Зробити почуття видимими: чому щоденники під час війни підтримують».

Ця зустріч є також ключовою подією у спецпроєкті про дослідження різноманіття і феномен щоденників війни «Ще один день: щоденники війни».

 

На зустрічі ви зможете почути досвіди написання щоденників війни від американського автора, засновника проєкту Veterans Writing Project Рона Кепса та від української авторки Ольги Карі (авторки книжки «Життя посеред життя»), а також подумати над терапевтичною цінністю написання щоденника завдяки включенню психологині, психотерапевтки Валерії Палій.

 

Модерує подію учасниця онлайн-виставки «Ще один день: щоденники війни», авторка нотаток про свій волонтерський досвід у Львові, літературознавиця Богдана Романцова. А поспілкуватися про проєкт онлайн-виставки на події буде можливо з випусковим редактором Читомо Олександром Мимруком.

 

Перші 15 учасників, хто зареєструється на подію, отримає книжку Рона Кеппса «Як писати про війну» (видавництво Смолоскип, 2022). Реєстрація на подію за посиланням.

 

Захід відбудеться у межах програми ZMINA_2_0 фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу, а також за підтримки видавництва Смолоскип, інформаційної підтримки Yakaboo та завдяки гостинності книгарні Книжковий Лев.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект