Київ

У Києві відчинили нову книгарню readellion

03.09.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Онлайн-книгарня readellion відчиняє у Києві фізичну книгарню з українськими та англомовними книжками, журналами та зінами.

«Головне в просторі для нас — функціональність, гнучкість та модульність. У цьому ми ідеально зійшлися з prototype, бо їхній підхід до роботи базується на концепції “microrationality”. Ми постійно змінюємося та ростемо, шафлимо товари, плануємо створювати більше мерчу та об’єктів, а значить і простір для презентації наших ідей та продукту повинен підлаштовуватися під ці зміни», — розповіли засновники книгарні DFT magazine.

 

У книгарні продають добірку журналів, книжок та зінів. Видання є як українською, так і англійською мовами.

 

Акцент в тематиках видань — на дизайні та креативних індустріях. Водночас повний асортимент readellion є на сайті.

 

«Ми маємо велику авдиторію за межами Києва і не хочемо позбавляти її можливості придбати щось із нашої селекції. Наш особистий улюблений підхід — передивитися все онлайн, а потім прийти в офлайн-простір для фінального та більш тактильного прийняття рішення, або просто щоб поспілкуватися, бо ми це любимо», — кажуть в readellion.

 

У книгарні планують проводити презентації локальних зінів та власних проєктів, дизайн-воркшопи з студіями чи окремими дизайнерами, а також окремі зустрічі.

 

Над дизайном приміщення працювало архітектурне бюро prototype.

 

Книгарня розташована за адресою Вознесенський узвіз, 23.

Readellion (від read і rebellion) — локальна онлайн-книгарня з добіркою закордонних та українських видань, заснована 2019 року.

 

Нагадаємо, нещодавно у Києві відчинилася книгарня Readeat. Невдовзі також планують відчинити книгарню «Плекай».

 

Джерело: DTF Magazine