Календар подій

У Києві відкриється виставка фоторобіт Максима Кривцова

7 травня о 18:30 у київському просторі PEN Ukraine відбудеться відкриття фотовиставки Максима Кривцова. Максим Кривцов — військовослужбовець, поет та фотограф, який загинув у січні 2024 року на Донеччині.

На відкритті виставки поезію Максима Кривцова читатимуть акторка Анастасія Карпенко та військовослужбовець, актор, режисер Ахтем Сеітаблаєв.
Пісні на вірші Максима виконають Данило Гайдамаха, Арсен Горбач, Oohla та Марія Поровчук.
Виставка запрошує нас у підрозділ військового, поета і фотографа, добровольця ЗСУ Максима Кривцова, позивний «Далі» (22.01.1990–07.01.2024). Проживіть у підрозділі Максима весну, літо, осінь та зиму, побудьте поряд з його побратимами. Тут можна побачити й відчути, як протягом року змінюється життя та побут військових. У яких умовах доводиться їм спати, їсти, працювати. Кожна фоторобота має свою атмосферу, яку створюють люди — хоч на фото їх може й не бути.
Умовою участі є благодійний внесок від 300 грн. У межах цієї події ПЕН підтримує Фонд імені Максима Кривцова, діяльність якого спрямована на збереження пам’яті про Максима та підтримку ветеранської поезії.

Номер картки 5375 4112 1415 4895
Після сплати внеску потрібно заповнити реєстраційну онлайн-форму. Акредитація для ЗМІ за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект