видавництво Основи

У Києві відкрили книгарню видавництва «Основи»

23.11.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво «Основи» відкрило книгарню у Києві на вулиці Липинського, 4б. Про це повідомили на фейсбук-сторінці книгарні.

«Osnovy Store» можна відвідати з 8:30 до 22:00 по буднях і з 9:30 до 22:00 по вихідних. Концепт-стор поєднує формати книжкового магазину, винного бару та кав’ярні. На його фейсбук-сторінці йдеться:

 

«Ми створюємо справжній культурний простір, де ви зможете відкрити для себе нових авторів і цікаві видання, яких, імовірно, не бачили ще ніде».

 

В ексклюзивному коментарі Читомо директорка «Основ» Дана Павличко розповіла, що книгарня такого формату – це її давня мрія:

 

«Ми хотіли відкрити таке місце, куди ми б хотіли ходити, місце нашої сили. Це концепт-стор, бар, кафе, культурний простір, тому культура в нас на першому місці».

 

Вона додала, що у концепт-сторі будуть доступними унікальні книжки, яких не продаватимуть в онлайн-магазині видавництва. Окрім ексклюзивних книжок, книгарня щомісяця пропонуватиме нові експозиції.

 

«На початку грудня відбудеться виставка у межах проєкту, що ми робимо спільно з фондом «Загорій», присвячена дитячій книжці «В пошуках сонячних днів», ― анонсувала Дана Павличко.

Як відомо, видавництво «Основи» заснували у 1992 році Богдан Кравченко та Соломія Павличко. Метою видавництва було перекладати та видавати якісну навчальну літературу. Концепт «Основ» змінився, коли його очолила Дана Павличко. Вона змістила фокус з навчального на мистецький.

 

Нагадаємо, восени 2019 року у Києві відкрили першу офлайн-книгарню Yakaboo.

 

Читайте також: Прийти, побачити, купити: як влаштовані шоу-руми українських видавців