Yakaboo

У Києві з’явилася перша офлайн-книгарня Yakaboo

05.10.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Києві на вул. Хрещатик, 22, на території Головпоштамту, інтернет-книгарня Yakaboo відкрила власний офлайн-магазин. Про це повідомляється у книжковому блозі компанії.

 

Зазначається, що це перша офлайнова книгарня Yakaboo, відкрита до 15-річчя існування компанії.

 

 

Як розповів в ексклюзивному коментарі Читомо генеральний директор Yakaboo Іван Богдан, ідею відкрити офлайн-книгарню виношували давно, але шукали цікавий формат її втілення. Відтак вирішили створити унікальний формат книгарні бестселерів, де клієнт отримує доступ до багатотисячного асортименту на відносно невеличкій площі.

 

«Ми бачимо, що зараз в Україні недостатньо книгарень і більшість з них обмежені в асортименті. В основу ж нашої книгарні закладена унікальна бізнес-модель. Унікальність її полягає в тому, що клієнт отримує доступ до багатотисячного асортименту на 37 м²», – пояснив він.

 

 

За його словами, у крамниці представлені 10 книжкових категорій: художня література, сучасна українська література, книжки іноземними мовами, путівники, книжки зі саморозвитку, бізнесу та економіки, суспільства, книжки про виховання та дитячі видання.

 

Асортимент підібраний за принципом топів продажів і гарячих новинок, але усі книжки із онлайн-книгарні доступні до замовлення. Для цього в магазині встановлений монітор із доступом до сайту yakaboo.ua, де можна перевірити наявність книжки, прочитати уривок і зробити замовлення.

 

 

Ціни в офлайн-магазині – такі ж, як і на сайті. Також у книгарні діятимуть різноманітні промокоди та акції.

 

Гендиректор компанії розповів, що Yakaboo отримала це приміщення через систему електронних закупівель ProZorro, де Укрпошта виставила в оренду приміщення на електронний аукціон.

 

Також він додав, що у планах – розширення офлайн-книгарень Yakaboo  по всій Україні.

 

Читайте також про список книжок, які користувалися найбільшою популярністю серед покупців інтернет-книгарні Yakaboo у 2018 році.