Соломія Павличко

У Києві з’явилася вулиця Соломії Павличко

17.11.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Голосіївському районі столиці тепер є вулиця української літературознавиці, перекладачки, публіцистки, авторки праць із теорії літератури та історії фемінізму Соломії Павличко. Про це повідомляє офіційний портал Києва.

 

Крім цього Київрада перейменувала ще кілька столичних вулиць, провулків і бульварів.

 

Зокрема, у Голосіївському районі з’явилися вулиця на честь письменника і перекладача, одного із найвизначніших прозаїків українського «Розстріляного відродження» Валер’яна Підмогильного та української поетки, громадської діячки, дружини В’ячеслава Чорновола Атени Пашко.

 

У Солом’янському районі найменовано вулиці на честь письменника, історичного романіста, перекладача, лауреата Шевченківської премії Івана Білика, поета, прозаїка, драматурга, перекладача, громадського і політичного діяча Закарпаття, одного із творців Карпатської України Гренджі-Донського та закарпатського мовознавця, фольклориста, історика, настоятеля Ужгородського Свято-Преображенського храму Михайла Лучкая.

 

Також тепер тут є провулок напівлегендарної народної співачки і поетки часів Хмельниччини, яка входить до переліку найвідоміших жінок давньої і сучасної України, Марусі Чурай.

 

Нагадаємо, що 2018 року у Голосіївському районі Києва з’явилася вулиця поета Розстріляного відродження, основоположника і теоретика українського футуризму Михайля Семенка