Київ

У Києві завдяки новій книгарні-кав’ярні обіцяють більше «Сенсу_»

22.12.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Минулого тижня у столиці відкрилася нова книгарня-кав’ярня «Сенс_». Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила книжкова менеджерка книгарні Надія Вовк.

 

Книгарня працює за адресою: провулок Микільський, 1/25 (поблизу станції метро «Арсенальна») щодня з 8:00 до 21:00.

 

В ексклюзивному коментарі Читомо засновник закладу,  власник та CEO в комп’ютерній компанії «Hitica», Олексій Ерінчак розповів про те, як виникла ідея створення книгарні та чому пандемія не стала на заваді: «Я люблю книжки. Давно хотілось інвестувати в українську культуру, і читання здається вдалою точкою прикладання сили. Коли звільнилось приміщення, яке було ідеальне для книгарні-кавʼярні, й розташовувалося в моєму будинку, це видалося гарною нагодою почати. Люди часто запитують щодо відкриття «в такі часи», але я відповідаю, що криза — завжди ідеальний час для стартапу. Я впевнений, що відкриття першої книгарні «Сенс_» — початок великої історії в культурі читання України».

Крім видань українською та англійською мовами, у закладі можна придбати також каву та десерти. За словами засновника, книгарня здебільшого орієнтується на дитячу літературу, бо прагне «виховати з маленьких читачів справжніх книголюбів». Для них є велика ігрова зона з книжками. Крім того, «Сенс_» — відкритий простір для різноманітних заходів: від презентацій нових видань та тематичних обговорень до перегляду фільмів і проведення круглих столів та ігор.  

 

«Ми відкриті до пропозицій, які матимуть сенс, і якщо той збігатиметься з нашим баченням», — зазначає Олексій. 

У книгарні наразі представлено 20 видавництв, їх кількість планують збільшувати.  «Надзвичайно втішені, що всі видавництва відкриті до співпраці», — кажуть у «Сенс_». 

 

Нагадаємо, нещодавно у столиці відкрилося ще три книжкові крамниці.

 

Читайте також: Як українські книгарні переживають пандемію ⎯ розмова з двома директорками.