ArtBooks

У Києві відкрили три нові книгарні

26.11.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Цього тижня видавництво Artbooks та мережа книгарень «КнигоЛенд» відкрили книжкові магазини у Києві. Про це вони повідомили на своїх сторінках в Instagram. Також відкрилася книгарня «Основи», про що Читомо повідомляло раніше.

Нову книгарню «КнигоЛенд» відкрили у торгово-розважальному центрі Respublika Park, що на Кільцевій дорозі, 1. Книгарня розташована на другому поверсі ТРЦ, працює щоденно з 10:00 до 22:00.

«Ми відкриваємо книгарні у різних форматах і в кількох з них є першопрохідцями. Себто це може бути район міста, може бути ТРЦ, який щойно відкрили. Під час карантинів, локдаунів і червоних зон нам неабияк важко. Це випробовування для будь-якого бізнесу якщо ти не продуктовий бізнес звісно, але якщо зупинитись, то можна втратити своє ім‘я, свій темп і зрештою читачів», − розповів у ексклюзивному коментарі Читомо директор мережі «КнигоЛенд» Ігор Зарудько.

 

«КнигоЛенд» − мережа книгарень, що розпочала свою роботу 2007 року. Перший магазин відкрили у Харкові. Зараз магазини мережі працюють у таких містах України: Чергінів, Полтава, Бровари, Ірпінь, Одеса, Кременчук, Дніпро, Луцьк та інші.

 

Свою фірмову книгарню відкрило видавництво Artbooks за адресою вулиця Велика Васильківська, 13/1 (вхід у двір з вулиці Рогнідинської). Вона працює з 10:00 до 20:00 по буднях та з 11:00 до 18:00 у вихідні.

Засновниця видавництва Artbooks Анна Похлебаєва розповіла Читомо, що у книгарні планують проводити розіграші книжок для дітей під час зимових свят, а покупці можуть отримати у ній бонуси до покупок:

 

«Історія Artbooks почалася з невеличкої книгарні на Прорізній, тож ідея відкрити тепер уже власний магазин постійно витала у повітрі. У книгарні представлені лише книжки видавництва Artbooks. Придбані книжки пакуємо в ексклюзивні подарункові коробки, гостям книгарні ми даруємо блокноти, дітям − цукерки».

 

Видавництво Artbooks заснували у 2015 році у Києві. Воно спеціалізується на дитячих книжках. Цього року Artbooks почало видавати книжки для дорослих (перекладний нонфікшн та художні).

 

Нагадаємо, цього тижня свою книгарню у Києві відкрило видавництво «Основи».

 

Читайте також: Прийти, побачити, купити: як влаштовані шоу-руми українських видавців