Календар подій

У лютому збирається VII Конгрес Literature In Action Week 2021

З 18 січня по 7 лютого триватиме реєстрація на VII Конгрес «Література в Дії», що цьогоріч перетворюється на Literature In Action Week. Протягом 7 днів, з 22 по 28 лютого, на аудиторію заходу очікують 7 блоків від 7 провідних організацій, інституцій і фестивалів літературного сектору.

Litosvita готує блок з формування і реалізації фахових освітніх програм. Офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО» – про партнерство і механізми функціонування мережевих проєктів у часи кризи. Український інститут книги пропонує разом подумати над тим, як зробити своє місто «Книжковою столицею», а Український ПЕН – про те, якими є найважливіші етапи роботи з преміями.

 

Цілий подвійний блок готує Книжковий Арсенал, що запрошує до розмов про стратегування проєктів й роботу з професійними аудиторіями. Поміркувати над тим, як комунікувати регіональні культурні проєкти, щоб вас чули саме ті, хто треба, пропонує Мистецька рада «Діалог». І, на завершення Форум видавців запрошує на розмову про адаптацію до онлайн-форматів роботи і нового життя. Усе це – інтерактивно, у ZOOM-ах, онлайн.

 

Новим буде й формат подій – більшість блоків передбачають практичну роботу у групах. Приблизно годину триватиме лекційний виклад, і біля години готуйтесь разом напрацьовувати варіанти дій, активностей, збирати корисні поради, розказують організатори. Після завершення заходу кож_на учасни_ця отримає Пам’ятку з підсумками групової роботи та матеріалами блоку.

 

Участь у заході є безкоштовною. Реєстрація – обов’язкова. Кількість місць на деякі заходи є обмеженою.

 

Деталі події за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект