Держкомтелерадіо

У Львові оштрафували підприємця майже на 42 тисячі грн через продаж книжок з РФ

30.09.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Держкомтелерадіо за сприяння Управління СБУ у Львівській області виявили та оштрафували підприємця у Львові, який незаконно реалізовував видавничу продукцію з Росії. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Санкції застосували до приватного підприємця Ростислава Касіяна. Книжки, які він розповсюджував без дозвільних документів, вилучені з обігу, а з підприємця стягнули адміністративно-господарський штраф у розмірі 41 тис. 730 грн. 

 

Нагадаємо, що минулого року Держкомтелерадіо склав 27 протоколів про адміністративно-господарські штрафи на суму 1 005 210 грн. У зв’язку зі збільшенням з 1 січня 2019 року розміру мінімальної заробітної плати збільшується й сума штрафу за розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без наявності відповідного дозволу.

 

Повідомляється, що відтепер штраф складає  41 730 грн. (десять мінімальних заробітних плат) за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, та 208 650 грн. (п’ятдесят мінімальних заробітних плат) за кожен наступний випадок такого розповсюдження.

 

Держкомтелерадіо закликає суб’єктів книгорозповсюдження відповідально ставитися до добору асортименту видавничої продукції та дотримуватися законодавства.

 

Раніше повідомлялося, що у Києві оштрафовано підприємця, який через інтернет реалізовував книжки країни-агресора без дозвільних документів.

 

Як відомо, 52,8% опитаних жителів міст підтримують необхідність регулювання ввезення російської літератури в Україну.