Календар подій

У Львові презентуватимуть книжку Сергія Мартинюка «Король дощу»

У Львові фронтмен гурту «Фіолет» Сергій «Колос» Мартинюк презентуватиме роман «Король дощу» про пару закоханих, що проживають і переживають (кожен у свій спосіб) ковідну весну в столиці.

Презентація відбудеться 11 лютого о 17:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука за участі автора.

 

Автор відомий не лише ліричними піснями та як арт-директор фестивалю «Бандерштат», а й завдяки романам «Капітан Смуток», «Рок-н-рол» та збірці поезій «Реп’яхи». У новому виданні музикант описав стосунки юної пари на тлі Києва та першої карантинної весни. Тривожність тут чергується зі спалахами пристрасті, чутливість – з байдужістю, а внутрішні переживання – з викликами зовнішнього світу. Протягом лютого Сергій презентує книжку у Києві, Луцьку, Львові, Тернополі, Хмельницькому, Вінниці, Дніпрі, Харкові і Сумах.

 

Костя і Мар’яна – типові представники покоління зумерів, свідомість яких формувалася в епоху інтернету. Попри різні смаки, погляди на життя і соціальний статус, їхні почуття переросли в кількарічні стосунки. Раптовий спалах епідемії змусив героїв повернутися до батьківських стін і по-новому відкривати для себе спілкування з рідними, позначене травматичним спадком минулого. Маски ховають не лише посмішки, а й правду, чи наважаться герої зазирнути в неї? Хто такий Король Дощу і чи потребує він жертв?

 

Сергій розповідає:

««Король дощу» був написаний ще навесні 2020-го, в перші місяці самоізоляції. Лаконічна історія (не)любові двох неідеальних людей в декораціях ковідного карантину, напівпорожнього Києва та панічної атмосфери незнання навколо. Цей роман став хорошою можливістю поговорити про наші стосунки з батьками, пошуки порозуміння між поколіннями, свою соціальну ідентичність та життя, яке безповоротно змінив інтернет. «Король дощу» стане останньою книгою в циклі, так званої «трилогії міст», тому на сторінках нового роману вам епізодично зустрінуться кілька персонажів з «Капітана Смутку» та «Рок-н-ролу», але сюжетно ці історії абсолютно не пов‘язані. Тому, якщо ви не читали моїх попередніх книг, не бійтеся почати з цієї. Дещо побоююся реакції читачів на невеликі розміри роману, та іншою ця історія, зважаючи на її героїв і епоху, коли все відбувається, бути просто не могла».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект