Календар подій

У Львові відбудеться виставка екслібрисів «Стефаникіана в екслібрисі»

Виставка триватиме з 14 травня до 31 серпня цього року. Місце проведення: Львівська національна наукова бібліотека України імені В. Стефаника. Уперше подібний захід провели 1971 року до сотої річниці народження Василя Стефаника.

Для експонування творів на виставці необхідно надіслати до 15 квітня один або декілька екслібрисів на відділення №31 «Нової Пошти» у Львові, отримувач Лариса Купчинська, телефон +38 067 353 1148. Крім того, на електронну пошту rilarlviv@gmail.com необхідно надіслати анкету учасника виставки, в якій зазначити: ім’я і прізвище, дату і місце народження, освіту, місце навчання або праці, посаду, контактний телефон, електронну адресу, назву екслібрису (екслібрисів), розміри, матеріал і техніку виконання.

 

Оргкомітет залишає за собою право відбору екслібрисів. Після закриття виставки представлені на ній екслібриси увійдуть у фонди Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника, яка славиться однією з найбагатших в Україні та поза її межами збіркою графіки, і будуть опубліковані у каталозі.

 

Тематичні напрями:

– образ Василя Стефаника в екслібрисі;

– місця життя і праці Василя Стефаника;

– за мотивами літературних творів Василя Стефаника;

– монументальна Стефаникіана;

– екслібриси установ освіти, науки, культури.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект