Календар подій

27.03

Львів

18:30 проспект В'ячеслава Чорновола, 45

У Львові відбудеться виставка й вечір пам’яті Максима Кривцова

27 березня о 18:30 у Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» відкриється вулична виставка «Далі: Я поверну собі своє життя». Цей проєкт присвячений пам’яті поета й військового Максима «Далі» Кривцова.

Виставка складатиметься з 24 фоторобіт Максима Кривцова і буде доповнена його поезіями. Проєкт, який запрошує відвідати кураторська група, — це сукупне бажання друзів і близьких віддячити, зробити все, щоб Максим зрадів.


Під час офіційного відкриття всі охочі зможуть послухати вірші зі збірки «Вірші з бійниці». Їх читатимуть друзі та близькі Максима, а також українські поети й поетки: Остап Сливинський, Артур Дронь, Ростислав Кузик, Григорій Семенчук, Катерина Міхаліцина, Софія Челяк, Юлія Мусаковська.


«Хоч Росія забрала життя Максима, але друг “Далі” мав те, що неможливо вбити. Рукописи й світлини, відскановані знімки, переписані руками й опубліковані в соцмережах, перечитані уважними очима вірші на сторінках книги. Весь цей доробок промовляє — “Я поверну собі своє життя”», — ділиться Дар’я Криж, кураторка виставки.


Відкриття виставки: 27 березня, 18:30.
Адреса: «Територія Терору» (проспект В’ячеслава Чорновола, 45 г).


Під час події усі охочі за вільний донат зможуть отримати листівки з ілюстраціями українських художників і художниць. Виручені кошти передадуть на збереження пам’яті про Максима Кривцова до фонду, який заснували його батьки.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект