комікс

У Литві вийшов комікс про героїзм українців під час війни

23.01.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Литві вийшов переклад коміксу про героїзм українців під час повномасштабного вторгнення росії. Про це повідомляється на Facebook-сторінці видавництва The WILL Production.

 

Українське видавництво The WILL Production спільно з компанією Art Nation створило комікс-збірку «Перемога». Вона складається з 9 графічних новел, кожна з яких створена в авторському стилі і жанрі.

 

Авторами ідеї мальопису стали В’ячеслав Бугайов та Денис Фадєєв. Над коміксом працювали: Олександр Корешков, Катерина Кошелева, Євгеній Тончилов, Володимир Поворозник, Олег Окунєв, Ігор Курілін, Максим Богдановський, Богдана Вітковська, Назар Понік, Кирил Малов, Олексій Бондаренко.

 

«Війна – це час страшних випробувань, болю, гніву і боротьби. Але війна – це ще й час пробудження держави і нації, народження нових героїв, міфів і легенд. – йдеться на литовському маркетплейсі. – Ця збірка коміксів, створених українськими художниками з перших тижнів російського вторгнення, про них. Вони вклали в це всю свою злість і відчай, мрії і любов, надію і віру, з однією метою – наблизити нашу спільну перемогу!».

Перекладу литовською передував вихід мальопису англійською у США.

 

Українське видавництво The WILL Production зазначає, що відкрито для ліцензування по всьому світі.

 

Нагадуємо, у Литві перерахують кошти зі скасованого альманаху на житло для письменника з України

 

Читайте також: Комікс «Сестри»: 5 важливих причин купувати дітям мальописи