збір коштів

У мережі збирають кошти на книжку про альтернативу підгузкам

02.08.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

ГО «Zero waste Lviv» збирає кошти на переклад книжки «Lose the Diapers!», що присвячена зменшенню використання підгузок. Кампанію зі збору коштів проводять на сайті «Велика ідея».

Організаторки планують зібрати до 30 жовтня 220 тисяч гривень. Зібрані кошти витратять на переклад і видання посібника Марії Качмар «Lose the Diapers!». Авторка пропонує змінити практику привчання дитини до горщика у два роки.

 

«Книжка допоможе батькам в найоптимальніший час звільнити малюка від підгузків та в простий спосіб привчити дитину до горщика у ранньому віці. Комбінований метод привчання є простим не лише для батьків, але й для дітей. Авторка не заперечує використання підгузків, але пропонує значно зменшити їхню кількість. Вона наводить факти з наукових статей про фізіологію немовлят, розповідає про склад та вплив одноразових підгузків», − пояснюють організаторки кампанії.

 

Ініціаторки проєкту вже почали переклад книжки з англійської мови на українську і запланували наклад у 2000 примірників і видання її в аудіоформаті й електронному. Український переклад книжки матиме назву «Підгузки зайві!». Частину паперового накладу безкоштовно передадуть у бібліотеки пологових будинків та жіночих консультацій тощо.

 

Книжка «Lose the Diapers!» канадської авторки українського походження, педагогинй Марії Качмар вийшла у 2018 році у видавництві «CreateSpace Independent Publishing Platform». Вона доступна на Amazon у паперовому та електронному форматах.

Громадська організація «Zero Waste Lviv» заснована у 2017 році, займається розробкою стратегії поводження з відходами у Львові, просвітницькою діяльністю на екологічну тематику.

 

Нагадаємо, у мережі триває збір коштів на дитячу книжку про боротьбу з раком. Крім того, триває збір коштів на збірку текстів про київський мікрорайон Чоколівка.