збір коштів

У мережі збирають кошти на роман про післяпологову депресію

10.09.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Письменниця і журналістка Анна Кіко оголосила збір коштів на видання книжки про післяпологову депресію. Кампанію зі збору коштів проводять на сайті «Велика ідея».

Анна Кіко планує зібрати до 7 грудня 177 тисяч гривень на 500 примірників майбутньої книжки. Вона також оприлюднила перелік витрат:

 

  • авторський гонорар, дизайн обкладинки, редагування, коректура, макет, транспортні витрати, маркетинг – 126 530 грн;

 

  • друк – 42 тисячі гривень;

 

  • податки – 8870 гривень.

 

«Для всіх молодих матусь України, їхніх рідних і близьких та для самої себе я написала художній роман «У ванні з восьминогом». У ньому я поділилася власним досвідом та досвідом багатьох жінок, які подолали цю хворобу. Післяпологова депресія лікується. Я вірю, що ця книжка допоможе привернути увагу до проблеми післяпологової депресії в України та підвищить обізнаність молодих мам», – переконана письменниця.

«У ванні з восьминогом» – це відвертий, іронічний і трохи пригодницький роман про амбітну кар’єристку, яка залишає престижну роботу, щоби стати мамою. Жінка хворіє на післяпологову депресію і пів року не може розпізнати її. Недуга перетворює життя та близьких на страшний сон. Вона починає ненавидіти свою дитину і цілком серйозно обмірковує самогубство. Подолати хворобу допомагають спогади про подорожі та давній друг, із яким героїню пов’язує дещо більше, ніж дружба», − йдеться в анотації до майбутньої книжки.

 

Анна Кіко – українська письменниця, журналістка. З 2011 по 2017 роки висвітлювала роботу українських миротворців у країнах Африки. У 2014 році вийшов її фантастичний роман для підлітків «Гра. Кіготь дракона». Також вона заснувала і веде літературний курс «Book Born», що допомагає жінкам розповідати свої історії через книжки.

 

Нагадаємо, що триває збір коштів на видання дитячої книжки про боротьбу з раком і на посібник про альтернативу підгузкам.