виживання

У мережу виклали посібник для цивільних з порадами, як вижити у місті під час війни

02.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво «Астролябія» відкрило доступ до порадника «Без паніки! Як вижити, боротися й перемогти під час бойових дій». Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва.

 

«В умовах повномасштабного вторгнення агресора, важливо не піддаватись паніці, натомість – максимально підготуватись до будь-якого розвитку подій. Сучасна війна – виклик не лише для збройних сил, а й для цивільного населення. Історія доводить, що шанси справитися з надскладними обставинами зростають, якщо до них бути готовим», — зазначили у видавництві.

 

Порадник складається з 10 розділів про спротив та самозахист, підготовку до війни, виживальницький запас, захист від бомбардування тощо. Завантажити його можна тут.

 

Також у видавництві зазначили, що наразі «Астролябія» працює лише в режимі підтримки мінімальної життєдіяльності через те, що «дехто з наших працівників змушений був евакуюватися, дехто був мобілізований до війська, дехто займається волонтерською діяльністю, і ще чимало інших великих і менших ускладнень унеможливлюють ефективну роботу підприємства».

 

Попри це, видавництво закликало разом боротися до перемоги: «Тепер усі можливі ілюзії розвіялися, як уранішній туман, тепер настав момент істини. Російська імперія мусить бути остаточно зруйнована! Ми — або вони!».

 

Як повідомлялося, Українська інтернет-книгарня Yakaboo надає безкоштовний доступ на всі аудіо та е-книжки у своєму додатку. 

 

Крім того, напередодні повномасштабного вторгнення Projector. Humanitarium відкрив доступ до 12 відеокурсів. Серед них курс «Сучасна українська література» від Богдани Неборак, який можна пройти безплатно до 17 березня.

 

Читайте також: «Тривожна полиця»: книжки, які додають впевненості під час війни

 

Чільне фото: видавництво «Астролябія»