Календар подій

У Молодому театрі відбудеться літературний вечір Софії Андрухович

28 березня у Молодому театрі відбудеться літературний вечір Софії Андрухович.

Молодий театр разом із Stretovych Agency продовжує спецпроєкт – серію літературних вечорів.  Раз на місяць у театрі проходять зустрічі з тими, хто творить українську культуру та є її трендсеттерами. Ці вечори є майданчиком для обговорення актуальних питань і викликів, дають змогу ближче познайомитися з письменниками, їх неповторними історіями, а також надихають вивчати українську літературу з нової оптики.

 

У березні вечір відбудеться з Софією Андрухович – це будуть літературні читання та ексклюзивна розмова про важливе.

 

Софія Андрухович – письменниця, перекладачка та публіцистка. Авторка популярних романів «Фелікс Австрія» і «Амадока», прозових книжок «Літо Мілени», «Старі люди», «Жінки їхніх чоловіків», «Сьомга». У 2014 році за роман «Фелікс Австрія» отримала премію «Книга року BBC». У 2015 році стала лауреаткою премії імені Джозефа Конрада.

 

У 2016 році Софія Андрухович спільно з Мар’яною Прохасько написали дитячу книжку-картинку «Сузір’я Курки», що увійшла до престижного каталогу в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури «Білі круки» («White Ravens 2017»).

 

У 2020 році вийшов фільм «Віддана», знятий компанією FILM.UA за мотивами роману «Фелікс Австрія». Переможниця премії Women in Arts-2021 у номінації «Жінка в літературі».

 

Модераторка — Світлана Стретович.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект