Календар подій

У музеї Голодомору презентують проєкт «Аудіогід для кожного»

У Національному музеї Голодомору-геноциду презентують міжнародний проєкт «Аудіогід для кожного». Відтепер відвідання музею для іноземців стане значно комфортнішим.

Проєкт пропонує екскурсію музеєм 33 мовами — це чи не найбільша варіація мов з-поміж усіх музеїв світу. Протягом 1,5 року музейники разом із волонтерами, громадськими організаціями та посольствами займалися створенням, перекладом та начитуванням оглядової аудіоекскурсії та підписів до експонатів.

 

Англійська, хорватська, російська, французька, латиська, норвезька, італійська, польська, чеська, арабська, турецька, японська, іспанська, португальська, іврит, китайська (путунхуа), суахілі, гінді, вірменська, болгарська, білоруська, грецька, казахська, перська, в’єтнамська, кримськотатарська – такими та низкою інших мов можна прослухати аудіоекскурсію.

 

Над аудіогідами працювали 20 організацій та 135 людей. За 1,5 року роботи було записано 170 годин аудіо. Скористатися музейним аудіогідом можна буде з 24 листопада.

 

Національний музей Голодомору-геноциду вшановує пам’ять мільйонів українців, знищених геноцидом 1932-1933 років. Багато іноземців щодня відвідують музей, і донесення правдивої інформації про Голодомор-геноцид до кожного відвідувача рідною йому мовою за допомогою аудіогідів дозволить дізнатися про злочин тоталітарного режиму і попередити його повторення.

 

Деталі події за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект