культурна дипломатія

У найбільшому культурному центрі Сеула з’явиться україномовний аудіогід

18.05.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У культурно-мистецькому комплексі «Седжон» у Сеулі, столиці Південної Кореї, з’явиться україномовний гід. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

 

17 травня, у межах візиту Першої леді України Олени Зеленської до Південної Кореї, між Посольством України в Республіці Корея та Мерією міста Сеул був підписаний Меморандум про співробітництво.

 

За ним країни проводитимуть культурні та мистецькі обміни, разом працюватимуть над появою україномовного аудіогіда в Центрі мистецтв «Седжон».

 

«Ми підписали Меморандум про старт робіт із запуску першого у Республіці Корея україномовного аудіогіда, який плануємо запустити у комплексі вже цього року, одразу після його реновації. Українці зможуть почути рідною мовою та відкрити для себе давню й багату культуру Республіки Корея», – зазначила Олена Зеленська.

 

Культурно-мистецький центр «Седжон» (Sejong Center) – побудований у Сеулі 1978 року. Це найбільший культурний комплекс столиці Республіки Корея, який вміщує кілька театральних майданчиків, найбільший з них – Grand Theater – розрахований на понад 3000 відвідувачів, виставкові простори, бібліотеку тощо.

 

У Центрі «Седжон» діють Сеульський оркестр традиційної музики, Сеульський театр танцю, Сеульський хор, Сеульський традиційний музичний театр, Сеульський театр, Сеульська опера, Сеульський молодіжний оркестр, Сеульський молодіжний хор, Сеульський ансамбль традиційної музики.

 

Нагадаємо, у двох музеях Нідерландів з’явилися україномовні авдіогіди

 

Читайте також: Скасування напоказ, або як російську книгу в Україні майже заборонили