Календар подій

У Німеччині пропонують резиденції для українських журналістів

Берлінський центр соціальних наук (WZB) у співпраці з Центром східноєвропейських та міжнародних досліджень пропонує журналістам з України резиденцію до трьох місяців.

Резиденція призначена для журналістів з України, які працюють у національних чи міжнародних ЗМІ на теми пов’язані з наукою, політикою, суспільством чи бізнесом.

 

Резиденція триватиме від двох до трьох місяців. За весь час перебування виплачується стипендія в розмірі 7000 євро, а також 500 євро на витрати.

 

Заявки приймаються до 8 травня 2022 року та мають містити резюме, короткий опис запланованої роботи, яку необхідно виконати під час резиденції, а також до п’яти відповідних зразків робіт. Кандидати повинні мати українське громадянство та достатній рівень володіння німецькою чи англійською мовою.

 

Заявки слід надсилати електронною поштою Гаральду Вількошевському, керівнику відділу комунікацій WZB, на адресу harald.wilkoszewski@wzb.eu.

 

Берлінський центр соціальних наук є одним із найбільших інститутів соціальних наук у Європі, який проводить дослідження суспільних змін. Основні теми – соціальна нерівність, зміна політичних систем, міжнародна політика та право, міграція та різноманітність, освіта та навчання, ринки та рішення.

 

Центр східноєвропейських та міжнародних досліджень — незалежний міжнародний науково-дослідний інститут, що фінансується державою. Його робота зосереджена на фундаментальних та соціально значимих академічних дослідженнях Східної Європи.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект