освіта у війну

У Польщі навчається майже 200 тис. школярів з України

04.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У школах Польщі зараз навчаються 185 тисяч дітей з України. Про це в ефірі радіо RMF24 заявив міністр освіти і науки Польщі Пшемислав Чарнек.

«У польських школах зараз на 7 тисяч дітей менше, ніж 24 червня (останній день навчання в минулому навчальному році), спостерігається зниження кількості. Зараз навчається 185 тисяч», — заявив Чарнек.

 

Він зазначив, що решта українських дітей або повернулися до України, чи виїхали з сім’єю до іншої країни.

 

«Дистанційне навчання в Україні триватиме і більшість цих дітей, безумовно, будуть на дистанційному навчанні в Україні», — сказав очільник польського Міносвіти.

 

Він зазначив, що дистанційне навчання в Україні триває, відтак більшість українських дітей, які перебувають в Польщі, продовжуватиме навчатися дистанційно за українською системою освіти.

 

Польський міністр також повідомив, що за минулий навчальний період, до червня, на утримання українських дітей у польських школах витратили 900 млн злотих (понад $190 млн).

 

Нагадаємо, у Польщі видали дві дитячі книжки в перекладі на українську, кошти з яких передадуть для допомоги дітям-біженцям. Крім того, там зібрали понад $100 тисяч  допомоги українським видавництвам.

 

Джерело: Укрінформ

 

Чільна світлина: European Trade Union Committee for Education