пропаганда рф

У рф хочуть заборонити пропаганду «нетрадиційних сексуальних відносин»

19.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У рф до Держдуми внесли законопроєкт, що передбачає повну заборону пропаганди «нетрадиційних сексуальних відносин». Про це повідомляють ЗМІ. 

Зокрема бажають заборонити поширювати інформацію, спрямовану на «заперечення сімейних цінностей» та «пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин». 

 

Також передбачають пряму заборону на видачу кінотеатрам прокатного посвідчення «на будь-які матеріали кінематографії, що допускають пропаганду заперечення сімейних цінностей і нетрадиційних сексуальних стосунків».

 

У пояснювальній записці до законопроєкту пишуть, що «заперечення сім’ї як суспільної цінності, пропаганда так званого способу життя «чайлдфрі» (без дітей) і популяризація нетрадиційних сексуальних стосунків» становлять «небезпеку для розвитку російського суспільства».

 

Раніше у рф заборона поширювалася лише на «пропаганду ЛГБТ» серед неповнолітніх. 

 

Закон про заборону пропаганди «нетрадиційних сексуальних стосунків» діє у росії з червня 2013 року. За його порушення фізична особа може отримати штраф від 4-х до 5-ти тисяч рублів, посадова особа – від 40 до 50 тисяч рублів, юридична особа – від 800 тисяч до мільйона рублів.

 

Нагадаємо, що Держдума росії ухвалила закон про «фейки», який передбачає від 10 до 15 років ув’язнення за поширення неправдивої, на думку влади РФ, інформації. 

 

Як відомо, що у рф заблокували низку російських і закордонних ЗМІ, у тому числі закрили телеканал «Дождь» та ліквідували радіостанцію «Эхо Москвы». 

 

Джерело: «Сноб Медиа», Радіо Свобода