Грузія

У Сакартвело вийшла друком книжка Маркіяна Камиша про Зону відчуження

07.05.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У картвельському видавництві Academic Press of Georgia вийшла друком дебютна книжка Маркіяна Камиша про Чорнобильську зону «Оформляндія або прогулянка в Зону». Про це автор повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Картвельською книжку переклав Рауль Чілачава.

 

 

«”Оформляндія або прогулянка по зоні” — це емоційний вимір чорнобильської сторони, занурення у світ нелегальних туристів-“сталкерів”. У цій книжці ви не знайдете стандартного опису зони, нудних оповідей і дискусій про справжні причини аварії на ЧАЕС. Ось погляд зсередини на нелегальний туризм у зоні відчуження, яка вже майже сорок років є унікальною територією Полісся України. Там смарагдові болота, ополченці в засідках і побиті та закривавлені ноги. Тут і небезпечні миси, і чарівні світанки нічної Прип’яті», — ідеться в анотації.

 

У книжці використані світлини самого Маркіяна Камиша.

 

Вартість видання — 11 ларі (163 грн). Купити книжку можна за посиланням.

 

Маркіян Камиш — український письменник, автор книжок «Оформляндія або прогулянка в Зону», «Київ-86», «Чормет», «Я like Україну! / Я люблю Україну!». З 2010 року нелегально досліджує Чорнобильську зону відчуження та репрезентує її в літературі. Наразі захищає Україну у лавах ЗСУ.

 

«Оформляндія або прогулянка в Зону» — дебютний роман Маркіяна Камиша, опублікований у видавництві «Нора-друк» у 2015 році. «Оформляндія» увійшла в список 10 книжок року Італії від газети «la Repubblica».

 

Як відомо, 2022 року «Оформляндія або прогулянка в Зону»  вийшла у Великій Британії.

 

Читайте також: Повість Маркіяна Камиша «Чормет» вийшла болгарською

 

Зображення: Academic Press of Georgia საგა