китай

У Шанхаї відкрилася книжкова крамниця поезії

02.01.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Напередодні Нового року в районі Хуанпу відкрилася найновіша у Шанхаї книжкова крамниця віршів – Sinan Books: Poetry Store. 

 

Вона розміщена у відремонтованій старій російській православній церкві Святого Миколая 1924 року, у якій останні десятиліття містився французький ресторан.

 

Зараз крамниця налічує 1880 найменувань, у тому числі 600 іноземними мовами.

 

 

Книжкова полиця, поділена на різні секції за країнами, звідки родом поети. Крім Китаю, книги в основному з 10 країн, включаючи Японію, Францію, Британію, Америку, Польщу, Італію тощо.

 

Також є окремі назви художньої літератури, графічних романів і коміксів, мистецьких книжок.

 

Під час церемонії відкриття вісім поетів із різних сфер життя читали свої твори для присутніх. Книгарня заохочує людей, які мають інтерес до поезії, писати власні вірші, незалежно від їхнього походження. Власники хочуть сказати людям, що кожен може бути поетом, якщо хоче.

 

У Китаї відбувається відродження офлайнових книжкових крамниць. Зокрема 2018 року компанія Hauser & Wirth, що відкриває модерні галереї по всьому світові, відкрила книжкову крамницю Modern Eye. В основі архітектурного рішення алюзія до традиційного англійського зерносховища, яке й надихнуло архітекторів на таке втілення крамниці.

 

 

Не так давно ми повідомляли про нову книгарню з нескінченними книжковими стелажами, що відкрилася в одному з найбільших китайських міст Чунціні.

 

Раніше повідомлялося, що у Китаї відкрили книжковий магазин, який за допомогою незвичайного дизайну та дзеркальної підлоги створює ілюзію нескінченного тунелю з книжок.

 

Читайте також нашу розповідь про китайську мережу дитячих книгарень Poplar Kids Republic Picture Bookstore

 

Світлини: bookpatrol.net