Джоан Ролінґ

У соцмережах знову звинувачують Ролінґ у розпалюванні ворожнечі

17.04.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Користувачі соціальної мережі X звинувачують Джоан Ролінґ у запереченні Голокосту після того, як вона назвала факт переслідування нацистським режимом трансгендерних людей і спалення книжок про охорону здоров’я й дослідження транссексуалів «гарячковим сном».

 

Після заяви Джоан Ролінґ британська журналістка Рівка Браун звинуватила письменницю в участі у запереченні Голокосту. У відповідь Ролінґ пригрозила журналістці позовом до суду за наклеп:

 

 

Після цього Рівка Браун видалила свій допис зі звинуваченням і попросила вибачення в письменниці:

 

 

Натомість американська журналістка Ерін Рід у своєму дописі зазначила, що «Ролінґ погрожує засудити всіх, хто справедливо називає її слова трансфобними» і також звинуватила письменницю у запереченні Голокосту:

 

 

Пізніше Джоан Ролінґ опублікувала допис, у якому підтримала користувача соцмережі X Малкольма Кларка, який заперечив факт переслідування нацистським режимом трансгендерних людей.

 

 

Користувачі соцмережі X в коментарях порадили письменниці читати авторитетні джерела замість «випадкових обговорень у твіттері», на що Ролінґ попросила надати докази того, що трансгендерні особи зазнавали переслідувань з боку нацистів.

 

 

Як повідомлялося, 1200 літераторів США та Канади, серед яких: Стівен Кінг, Маргарет Етвуд, Ніл Гейман підписали відкритого листа на підтримку транс та небінарних спільнот.

 

Читайте також: Культура скасування та «Гаррі Поттер»: у чому звинувачують Джоан Ролінґ

 

Чільне фото: jkrowling.com