міжнародна підтримка

У Центральній бібліотеці Бремена з’явилися українські книжки

02.03.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Центральна бібліотека німецького міста Бремен у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Українська книжкова поличка» отримала добірку українських книжок дитячої та дорослої літератури, а також німецькомовні видання про Україну, її історію та культуру. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила генеральна пані консул України в Гамбурзі Ірина Тибінка.

За її словами, ця акція Генконсульства відбулася у День народження Лесі Українки. Головна книгозбірня найменшої федеральної землі Німеччини поповнилася і 12-томною збіркою її творів.

Також Ірина Тибінка розповіла, що взяла участь у презентації проєкту «Листівка додому» на базі бібліотеки спільно з Сенаторкою з соціальних питань Бремена Анею Штаман, представниками Deutsche Post та Gemeinsam in Bremen. Акція реалізували за ініціативи активістів Herz für die Ukraine e.V. та Німецької пошти.

«Відтепер українські діти, та й дорослі також, можуть направити своїм рідним в Україні цією листівкою слова підтримки, турботи та любові, а Німецька пошта безплатно потурбується за її доправлення», — написала пані генконсул.

 

Вона додала, що багато присутніх дітей захотіли намалювати свої щирі побажання президенту України Володимиру Зеленському і надіслати їх йому для підтримки сил на подальший захист їхньої Батьківщини.

 

Як повідомлялося, українські книжки з’явилися у Медіатеці імені Жана Моне (Médiathèque Jean-Monnet) у французькому місті Буа-Коломб та дитячій бібліотеці Rum för Barn у Стокгольмі.

 

Читайте також: «Просто зроби це»: хто і як створює українські полички у Німеччині