Великобританія

У центрі Лондона відкрили пам’ятник Гаррі Поттеру

05.10.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У центрі Столиці Великобританії Лондоні відкрили монумент на честь Гаррі Поттера – літературного персонажа серії книжок Джоан Роулінг. Про це повідомляє BBC.

Скульптура з’явилася на площі Лестер-сквер, в центрі Лондона. Роботу над пам’ятником довірили польському скульптору Анджею Шимчик, який вирішив втілити образ Гаррі, що летить на мітлі під час його першого матчу з квідичу. Як референс він використав відповідну сцену з екранізації книжки.

На ці самій площі розташовані й два популярних кінотеатри, де відбулася прем’єра першого фільму франшизи – «Гаррі Поттер і філософський камінь».

Як відомо, на Лестер-сквер розташовані статуї й інших значущих для масової культури персонажів: Мері Поппінс, Паддінгтон, Містер Бін і Бетмен.

Раніше повідомлялося, що Джоан Роулінг спільно з Audible, Bloomsbury, OverDrive, Pottermore Publishing і Scholastic запустила сторінку «Harry Potter At Home» на сайті для фанатів Гаррі Поттера «WizardingWorld», а у музеї Гаррі Поттера, що розташований у передмісті Лондона Лівсдені, з’явився Магічний банк Ґрінґотс.

 

Нагадаємо, Джоан Роулінг стала найбільш високооплачуваною письменницею 2019 року, за версією журналу «Forbes».