аудіокнижки

У вільний доступ виклали 11 дитячих аудіокнижок від сучасних українських письменників

26.03.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Створені в рамках проєкту «#Слухатисерцем» дитячі аудіокнижки сучасних українських письменників виклали у вільний доступ. Про це повідомили організатори проєкту.

 

Добірка книжок розподілена за віковими групами та орієнтована на читачів від дошкільного до старшого шкільного віку. Завантажити аудіовидання можна на сайтах партнерів проєкту: видавництва «Ранок» та онлайн-бібліотеки для людей з вадами зору «Ліхтар».

 

Крім того, діти та їхні батьки можуть знайти посилання на віртуальну аудіобібліотеку завдяки QR-кодам, які розміщені на обкладинках відповідних друкованих книжкових видань.

 

До бібліотеки «Голоси книжок» увійшли:

 

 • «Давай-но дружити!» Анастасії Меренкової (слухати);
 • «Мій супердідусь» Геннадія Меламеда (слухати);
 • «Білченя, яке шукало свою справу» Юліти Ран (слухати);
 • «Совеня, яке водило на прогулянку луну» Єви Сольської (слухати);
 • збірка «Читаємо перед сном» Єви Сольської, Юлії Каспарової, Марії Козиренко, Олександри Моніч, Катерини Трофимової, Юліти Ран (слухати);
 • «Ведмежа риболовля» Геннадія Меламеда (слухати);
 • «Велика мандрівка» Геннадія Меламеда (слухати);
 • «Феї та елексир щастя» Юліти Ран; (слухати);
 • «Білки, шкіпер, альбатрос, або Історія про те, як виник сноубординг» Єви Сольської (слухати);
 • «НЛО за селом» Наталії Бонь (слухати);
 • «Чубзики» Сергія Лоскота (слухати).

 

Голоси героїв дитячих книжок озвучували професійні актори та радіоведучі, серед яких: В’ячеслав Гиндин, Михайло Озеров, Оксана Стеценко, Ганна Оцупок, Ірина Кошманова, Сергій Крижненко, Олег Дідик та інші.

 

За інформацією команди проєкту, це перший випадок, коли в Україні дитячі аудіокнижки вийшли у світ одночасно з паперовими версіями. Реалізувати це вдалося завдяки підтримці Українського культурного фонду.

 

«І найголовніше, бібліотечка «Голоси книжок» з 11 аудіокнижок сучасних дитячих письменників вже відправлена до дітлахів, вихованців 12 спеціалізованих шкіл інтернатів України. Для зручності прослуховування команда «#Слухатисерцем» подарувала кожному задіяному в проєкті інтернату якісне сучасне аудіообладнення. А ще, кожен малючок отримав власний диск з аудіокнижками відповідно до його вікової групи», — йдеться у пресрелізі.

 

Як повідомлялося, спільний аудіопрєкт Українського інституту книги та медіасервісу MEGOGO «365 казок на ніч» переміг у номінації «Колаборація року» премії X-Ray Marketing Awards.

 

Нагадаємо, добірку 60 аудіокниг із творами української літератури, що входять до програми ЗНО, вже можна безкоштовно прослухати завдяки проєктові «Слухай».

 

Читайте також: Як працює перша онлайн-бібліотека для людей з вадами зору в Україні