вільний доступ

У вільний доступ виклали каталоги видань з виставок Мистецького Арсеналу

02.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Мистецький Арсенал відкрив вільний доступ до частини каталогів, які створені для виставок, що відбувалися у його просторі з 2017-го року. Видання доступні на офіційному сайті мистецької установи. 

Колекція до виставок має три серії: видання до виставок, що актуалізують українську мистецьку спадщину; видання, присвячені знаковим іменам новітнього українського мистецтва; видання до експериментальних проєктів, що розповідають про важливі мистецькі процеси чи культурні феномени.

 

Для безкоштовного перегляду онлайн доступні 12 видань. Усі вони двомовні — українською та англійською мовами.

«П’ять років тому ми започаткували серію каталогів до наших виставок. Це не просто подарункові масивні книжки на глянцевому папері, а зручні книжки для читання з аналітичними та мистецтвознавчими текстами, проілюстровані репродукціями та фотографіями експозицій. Усі вони різні: за принципами верстки, дизайнерськими рішеннями, матеріалами обкладинок і типом паперу», — розповідає Лєра Гуєвська, артдиректорка Мистецького арсеналу.

 

Також у Мистецькому Арсеналі зазначають, що  згодом колекцію електронних видань розширять та доповнять. 

 

Нагадаємо, що у безкоштовний доступ виклали аудіоантологію короткої української прози.

 

Як відомо, проєкт «Аудіоказки Українською» на період воєнного стану відкрив безкоштовний  доступ до 830 аудіоказок для дітей.

 

Фото: Мистецький Арсенал