поезія

У вільний доступ виклали аудіоантологію української прози

08.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У безкоштовний доступ виклали аудіоантологію короткої української прози. Про це повідомляють на медіасервісі Megogo.   

Антологія містить 20 оповідань і повістей відомих українських письменників –  Лесі Українки, Володимира Винниченка, Ольги Кобилянської, Миколи Хвильового, Майка Йогансена, Наталі Кобринської, Віктора Домонтовича, Катрі Гриневичевої та інших авторів. Усі вони написані у ХІХ-му — першій половині ХХ століття. 

 

«Ця антологія була і є для мене однією з можливих ілюстрацій повноти української літератури, яка в різні часи по-різному, але завжди глибоко й цікаво, описувала своїх героїв: українців та українок», – розповідає у коментарі для Читомо журналістка та культурна менеджерка Богдана Неборак, яка виступила упорядницею антології.

 

До озвучення творів долучилися актори театру імені Івана Франка Віталій Ажнов та Олександр Печериця, акторка театральної майстерні Рушковського й театру на Липках Анастасія Зюркалова, а також Марічка Штирбулова, Соломія Кирилова, Катерина Петрашова та німецький актор Nils Rovira-Munoz. Режисурою та звуком займалася студія «Гур-Гури».

 

«У перші ж дні після публікації «Антології короткої української прози» у нашому мобільному додатку за статистикою ми бачимо, що такий формат викликав у слухачів інтерес. Тож тепер у нас ще більше мотивації продовжувати. Разом із Євгенієм Стасіневичем ми уже зібрали перелік творів короткої іноземної прози й плануємо розпочати роботу над виробництвом найближчим часом», – зазначила Читомо Катерина Котвіцька, менеджерка Megogo Audio.  

 

Послухати антологію української короткої прози можна безкоштовно в розділі «Аудіо» в додатку Megogo на смартфонах на базі iOS та Android, а також в автомобілях із аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. 

 

Нагадаємо, що поети з 53 країн світу підтримують Україну і видадуть збірку «Поезія для України».

 

Крім того, у Грузії на підтримку України видадуть антологію української поезії, а у Лондоні вийшла друком двомовна антологія поезії про війну в Україні.

 

Як відомо, Видавництво Старого Лева, НК-Богдан, Книголав, АБУК, Наш ФорматYakaboo Publishing виклали у вільний доступ електронні книжки для дітей і дорослих.