підтримка

254 поети зі всього світу опублікують книжку на підтримку України

08.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Поети з 53 країн світу підтримують Україну і видадуть збірку «Поезія для України». Про це повідомляє міжнародний журнал «THE POET». 

«Від поетів-лавреатів різних премій до нових поетів, які вперше досліджують слова; від викладачів університетів, акторів, психологів, художників і журналістів до студентів, домашніх працівників, бібліотекарів, вчителів; від старшокласників до людей похилого віку, «ПОЕЗІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ» об’єднує неймовірних 254 поетів із 53 країн світу, які підтримують Україну!», пишуть у журналі. 

 

У збірці понад 300 сторінок, а прибуток від книги піде до Українського фонду допомоги у кризових ситуаціях (Ukraine Crisis Relief Fund).

У збірці представлені поети з таких країн: Албанія, Австралія, Бахрейн, Бангладеш, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Канада, Кабо-Верде, Англія, Франція, Грузія, Німеччина, Греція, Гонконг, Індія, Індонезія, Ізраїль, Італія, Ямайка, Японія, Косово , Курдистан, Литва, Малаві, Мальта, Маврикій, Мексика, Марокко, М’янма, Непал, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігерія, Північна Македонія, Пакистан, Філіппіни, Польща, Республіка Ірландія, Румунія, Шотландія, Сербія, Сінгапур, Південна Корея, Іспанія, Швейцарія, Таїланд, Україна, США, Узбекистан, Уельс та Зімбабве.

 

Переглянути авторів збірки можна за посиланням. 

 

Нагадаємо, що у Грузії на підтримку України видадуть антологію української поезії, а у Лондоні вийшла друком двомовна антологія поезії про війну в Україні.

 

Як відомо, Читомо публікує актуальні вірші про війну в Україні. Наразі доступні поезії від 60 авторів.

 

Читайте також: Тим, кому соромно вранці лишатись живими, — неба оця половина: 15 нових віршів про війну