BookChef

В Україні видавництво і підприємство започаткували спільний проєкт з видання бізнес-літератури

23.10.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Компанія UFuture і видавництво BookСhef розпочинають спільне видання книжок, що сприятимуть розвитку підприємництва в Україні. Про це повідомляє прес-служба видавництва.

 

Проєкт має назву #bestread. Він об’єднає підприємницьку експертизу й успішний досвід книговидавництва. Це дасть змогу добирати літературу відповідно до потреб українського бізнесу, оптимізувати переклад, видання й розповсюдження. Партнери обиратимуть до видання найактуальніші світові бестселери з різних напрямків бізнес-знань і шукатимуть цікавих авторів в Україні.

 

У межах проєкту вийдуть друком книжки широкої тематики, що сприятимуть розвитку підприємницьких компетенцій, зокрема, лідерства й менеджменту. Це видання, що даватимуть нові знання з різних аспектів підприємницької діяльності, розбиратимуть кейси, історії компаній і біографії їхніх засновників, надихатимуть на підприємницьку діяльність і підвищуватимуть її престиж.

 

«Щоб бути успішними й конкурентними в бізнесі, отримувати інвестиції, знаходити надійних партнерів, українським підприємцям необхідно постійно здобувати нові актуальні знання. Тому саме книжковий проєкт продовжить низку наших імпакт-ініціатив з підтримки малого та середнього підприємництва в Україні», наголосив засновник UFuture Василь Хмельницький.

 

«Це проєкт колаборації — можливість реалізовувати масштабні книжкові ініціативи якісно й швидко. Наприклад, реалізувати видавництву форум на 1000+ учасників із запрошенням іноземного топ-автора поодинці — складне завдання. Проте у колаборації із партнером, Бізнес-школою МІМ, організувати міжнародний форум за участі Ювала Ноя Харарі було б цілком реально», – говорить керівник проєкту Вадим Савельєв в ексклюзивному коментарі для Читомо.

 

Також він зазначає, що книжки будуть надавати актуальні управлінські інструменти, розповідати про успіхи та невдачі всесвітньо відомих стартапів, а придбати книжки проєкту можна буде в основних онлайн та офлайн книгарнях. Також передбачається, що книжки матимуть не лише паперову, але й електронну та аудіо-версії.

 

«BookChef активно розвиває напрямок нон-фікшн. Ми реалізуємо великий спільний проєкт з бізнес-школою МІМ, в якому вийшли друком бестселери Іцхака Адізеса, Ювала Ноя Харарі, історії створення успішних компаній і продуктів. У 2019 році ми видали супер бестселер “Big Money. Принципи перших”, де досвідом поділилися відомі вітчизняні бізнесмени», зазначив генеральний директор видавництва BookChef Олександр Кірпічов.

 

Незабаром партнери озвучать видавничі плани й розпочнуть підготовку перших книжок до друку. Вже зараз відомо, що одним з перших видань серії #bestread стане книжка That Will Never Work: The Birth of Netflix and the Amazing Life of an Idea Марка Рендольфа.

 

UFutureце холдингова компанія українського підприємця Василя Хмельницького, яка об’єднує його бізнесові та соціальні проєкти. Компанія має диверсифікований портфель активів у сферах нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики й IT. UFuture підтримує соціальні проєкти в галузях освіти й економіки, серед яких Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), Lean Institute Ukraine, UNIT School of Business, інноваційні школи програмування UNIT Factory в Києві та Харкові, Новопечерська школа, всеукраїнська онлайн-платформа iLearn тощо.

 

BookChef видавництво світових бестселерів Ювала Ноя Харарі, Мішель Обами, Камерон Діаз, Білла Клінтона, Іцхака Адізеса, Лю Цисіня й інших всесвітньовідомих авторів. Видавництво відбирає книжки серед світових чартів, визнаних бестселерів і популярних новинок від перспективних авторів. 

 

Як відомо, Читомо та K.Fund започаткували спецпроєкт «Книжки, з яких починається бізнес», що розповідав про найцікавіші бізнес-видання в Україні. Це серія майстер-класів від професіоналів зі сфери бізнесу, ІТ, маркетингу, креативного підприємництва за мотивами книжок.

 

Партнерська новина