підтримка

УІК шукає експертів для відбору культурно-мистецьких проєктів

21.04.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український інститут книги оголосив проведення конкурсу з добору експертів до складу Експертних рад з відбору культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на випуск книжкової продукції. Про це повідомляється на сайті установи.

 

Цього року УІК підтримуватиме випуск книжкової продукції за кількома тематичними напрямами:

 

1. художні та науково-популярні твори для різних вікових категорій читачів з історії України різних періодів у контексті боротьби за розбудову державності, її суверенітету і незалежності, боротьби проти імперіалізму, зокрема з біографіями видатних діячів нашої держави;

 

2. твори для дітей та юнацтва, спрямовані на національно-патріотичне виховання, плекання демократичних цінностей, культурного розмаїття і міжкультурного діалогу, гендерної рівності, неприпустимості насильства, розвиток лідерства, екологічної самосвідомості, відповідальності за навколишній світ, розвиток критичного мислення;

 

3. художні твори, пов’язані з відзначенням подвигів ветеранів війни, проявлених під час захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України.

 

Відповідно до кожного з них добирається експертна рада. Експерт може входити лише до однієї ради, вибір якої здійснює самостійно.

 

До складу експертних рад можуть входити науковці, освітяни, фахівці бібліотечної справи, підприємств, організацій, установ у сфері культури, книгорозповсюдження, інших креативних індустрій, літературознавці, літературні критики, книжкові оглядачі, громадські діячі, журналісти, чия публічна активність добре відома в Україні, а кваліфікація й професійний досвід відповідають низці критеріїв, зазначених на сайті УІК.

 

Заявки на участь в конкурсі з відбору експертів приймають до 15:00 26 квітня 2023 року.

 

Нагадуємо, УІК проведе конкурс на випуск книжок за тематичними напрямами

 

Читайте також: Самвидав в Україні: 20 запитань, що пояснюють процес, контекст і безстрашність

 

Чільне фото: freepik.com