Календар подій

УКФ запускає грант для відновлення діяльності митців та діячів культури

Для підтримки митців та діячів культури Український культурний фонд запускає лот «Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності» у межах грантової програми «Дослідження. Освіта. Резиденції. Стипендії».

Подача заявок триватиме до 3 серпня.

 

«У часи найбільшої кризи мистецтво та культура є надважливими для української нації у подоланні страшних стресів війни, зміцнення непереможного духу та можливості продуктивно й плідно працювати заради перемоги. Саме тому одним із пріоритетів ЛОТу ми визначили підтримку митців, які створюють проєкти з широкою культурно-просвітницькою складовою на тему війни росії проти України та меморіалізації героїчної боротьби українського народу», – розповідає Владсилав Берковський, виконавчий директор УКФ.

 

Стипендіатами можуть бути фізичні особи – громадяни України, які досягли 18 років та провадять свою професійну діяльність у відповідних секторах культури та креативних індустрій і здійснюють свою діяльність виключно на території України.

 

Результатом виконання стипендії має бути культурно-мистецький продукт або відновлення культурно-мистецької діяльності (відновлення мистецької спроможності стипендіата).

 

Пріоритети «Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності»:

  • Підтримка відновлення індивідуальної культурно-мистецької діяльності та креативних індустрій на всій території України.
  • Підтримка митців, які створюють мистецький продукт із широкою культурно-просвітницькою складовою з сучасної тематики війни з російською федерацією та меморіалізації героїчної боротьби українського народу.
  • Підтримка культурних діячів та митців, які сприяють зміцненню морального духу українців та єднанню світової спільноти проти російського агресора.

 

Загальний бюджет ЛОТу – 4,5 млн грн. Максимальна сума гранту – 150 тис грн.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект