Лондонський книжковий ярмарок 2023

Україна буде у фокусі Лондонського книжкового ярмарку

13.04.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На Лондонському книжковому ярмарку, що відбудеться з 18 по 20 квітня в Olympia London, Україна матиме особливий статус: Guest Spotlight («Країна у фокусі уваги»). Про це повідомляє Український інститут книги.

 

Організатори ярмарку, підтримуючи Україну, безоплатно надали стенд площею 49,5 м кв. під номером 2B01. На ньому буде представлена експозиція «Зруйнована бібліотека», що містить меблі зі зруйнованих через бойові дії бібліотек України. Гасло стенда – “Sensitive Content” («Чутливий вміст») – покликане привернути увагу міжнародної спільноти до руйнування українських бібліотек, яке відбулося внаслідок повномасштабного вторгнення росії на територію України.

 

На українському колективному стенді будуть представлені близько 300 книжок від 21 видавництва.

 

Програма заходів Національного стенда України складатиметься із зустрічей та дискусій з українськими видавцями, письменниками, культурними дієвцями. Серед них: Орися Луцевич, Вікторія Амеліна, Катерина Бабкіна, Марʼяна Савка, Олександр Михед, Ярина Чорногуз, Тетяна Терен та ін.

 

Головним організатором стенда на Лондонському книжковому ярмарку є Український інститут книги у партнерстві з МКІП, МЗС, Посольством України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, Лондонським книжковим ярмарком, Британською Радою, PEN Ukraine та English PEN, Українським інститутом в Лондоні, Culture Ambassador, Львівським БукФорумом, Українською бібліотечною асоціацією та Українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів.

 

Нагадаємо, Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023

 

Читайте також: Найважливіший франкофонний ярмарок Канади – розмова з директором