Лейпцизький книжковий ярмарок

Україна візьме участь у Лейпцизькому книжковому ярмарку

21.04.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український інститут книги представить національний колективний стенд на Лейпцизькому книжковому ярмарку у Німеччині, який триватиме з 27 до 30 квітня. Про це йдеться на сайті установи.

 

На знак підтримки України в умовах війни з росією організатори Лейпцизького книжкового ярмарку надали безкоштовний стенд D307 площею 110 м².

 

Основною темою українського стенда стане експозиція «Зруйнована бібліотека», що містить меблі зі зруйнованих бібліотек України і яка вже була представлена на Лондонському книжковому ярмарку. Гасло “Sensitive Content” (“Чутливий вміст”) привертатиме увагу міжнародної спільноти до руйнування українських бібліотек, яке відбулося внаслідок повномасштабного вторгнення росії на територію України.

 

Близько 200 назв книжок на стенді представлять сім українських видавництв: «Час Змін Інформ», «Фабула», «Час майстрів», «Самміт-книга», «Білка», «Українське Ательє Культури та Спорту», «АртЕк».

 

У програмі Лейпцизького книжкового ярмарку Україну представлятимуть журналістка, письменниця Сабіна Адлер, письменниця Софія Андрухович, культурна критикиня, журналістка, кураторка та перекладачка Катерина Ботанова, перекладачка Неля Ваховська, кінорежисерка Оксана Карпович, культурна менеджерка та перекладачка Євгенія Лопата, письменник та волонтер Андрій Любка, перекладачка та журналістка Катерина Міщенко, заступниця директора Українського інституту книги Олена Одинока, артменеджерка, кураторка сучасного мистецтва Олеся Островська-Люта, поет, журналіст, правозахисник Ігор Померанцев, поет, перекладач, філософ, перекладач, теоретик культури Овідіу Тішінделяну, редакторка, літературна критикиня Наташа Фрейндель.

 

Окремі стенди поряд з українським колективним стендом матимуть Мистецький Арсенал та Meridian Czernowitz.

 

Нагадаємо, Книжковий Лондон відкрив свою програму подією про Україну

 

Читайте також: Конкуренція з Лондоном і вплив війни: ярмарок Болоньї відзначає 60-річчя