діаспора

Українська діаспора у Румунії видаватиме безкоштовний журнал для малят

13.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Союз українців Румунії (СУР) почав видавати новий щомісячний українськомовний журнал для дітей «Бджілка» («Bdjilka/Albinu dja»). Про це СУР повідомив у фейсбуці.

«Журнал спрямований на стимулювання та розвиток навичок слухання та запам’ятовування. Дуже привабливо ілюстрований, часопис містить оповідання та вірші українською мовою, які можна використовувати як під час святкових заходів у дошкільних закладах, так і на уроках української мови в школах», — зазначили в СУР.

Журнал розрахований на дітей віком від 3 до 6 років.

 

Перший номер нового видання має 8 сторінок, він був надрукований накладом у 3000 екземплярів. Журнал виходитиме щомісяця, його розповсюджуватимуть безплатно по всій країні, у всіх місцевостях, де проживають українці, у дитячих садках, школах та бібліотеках. Його також можна буде знайти у приміщеннях філій та організацій СУР по всій країні.

 

Редакція запрошує усіх охочих надсилати свої коментарі, пропозиції та зауваження.

 

Нагадаємо, українські редакції журналів «Малятко», «Пізнайко», «Однокласник», «Мамине сонечко» та інші звертаються до громадськості з проханням підтримки, оскільки з’явилася загроза їхнього зникнення.

 

Читайте також: Заспокоїти дітей й організувати змістовне дозвілля: десятки безкоштовних дитячих книжок онлайн