імпорт

Українська онлайнкнигарня імпортуватиме книжки з Британії

11.06.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Онлайнкнигарня Yakaboo.ua підписала контракт з міжнародною видавничою групою Penguin Random House. Про це повідомляється на сайті Yakaboo.

 

Згідно з повідомленням, книгарня уже отримала 1,5 тис. найменувань книжок від 40 британських видавництв, які входять до конгломерату Penguin Random House.

 

Усі книжки доступні за посиланням.

 

В асортименті – дитяча література для різних вікових категорій, художня література, нон-фікшн (біографії, бізнес-література, популярна психологія, арт-видання, філософія, професійна література, мистецькі альбоми, література про здоров’я, наук-поп).

 

У переліку британського імпорту – новинки 2019 року, а також видання з інших років, наприклад: книжка Becoming Мішель Обами, Sapiens Юваля Ноя Харарі, 12 Rules for Life Джордана Петерсона, Us Against You Фредрика Бакмана.

 

Серед видавництв, чиї книжки представлені у добірці: Penguin, Vintage, Allen Lane, Vermilion, Portfolio, Virgin Books, Yearling, Viking, Corgi Books, Bantam, Definitions, Arrow Books, Black Swan, Ladybird, Puffin, Red Fox Picture Books, Andersen Press Ltd та ін.

 

Днями ми повідомляли, що найбільшу американську компанію із продажу книжок Barnes & Noble продали за 638 мільйонів доларів.